Nil İnşaat | Cephe Sistemleri İnş. Taahhüt San. Tic. A.Ş.

KURUMSAL

Firmamız Hakkında Bilgi

Nil İnşaat; müşterilerine artı değer sağlayan, çalışanlarına güvenen, topluma yararlı, çevreye duyarlı, yaratıcı ve yenilikçi, dünya pazarları ile bütünleşmiş, ilişkilerinde doğruluğu ve etik değerleri ön planda tutan, saygın ve tutarlı, yaptığı her işte mükemmeli yakalayan ve bu değerlerini ödün vermeksizin kuşaktan kuşağa taşımaya kararlı bir firmadır.


ŞİRKET PROFİLİ

Yaklaşık 15 yıldır taahhüt ve konut projelerinde kurumsal firmalara hizmet veren Nil İnşaat, tamamını bünyesinde istihdam ettiği geniş ve uzman kadrosu ile kalite ve iş güvenliği konularında öncü, müşteri memnuniyeti ile örnek bir kurum olarak, değişime hızlı uyum sağlayıp başarılarını uzun vadeye taşımak hedefindedir.

Nil İnşaat, şartlar ne olursa olsun, kaliteli ürün ve istikrarlı hizmet politikasıyla güven adresi olmaya devam etmektedir. Nil İnşaat konut projelerini tasarlarken; yenilikçi mimari malzemeleri takip ederek ve tüm detaylarıyla projelerinde kullanarak, daima genç kalan tasarımlar üretmektedir.

Nil İnşaat; tasarlayan, paylaşan, tartışan ve üreten, donanımlı kadrosuyla hayatınızda fark oluşturur. Nil İnşaat Taklit eden değil taklit edilen olmanın gururu ile mimari dokuyla yaşamınızı dizayn ederek yoluna devam eden Nil İnşaat olarak globalleşme trendini her zaman izledik ve içerisinde olmaya çalıştık. Nil İnşaat olarak birlikte çıktığımız bu yolda, yaşam kalitenizi yükseltmek adına her türlü özveriyi göstermeyi, teknolojisi yüksek, konforlu, depreme dayanıklı A plus yapılar inşa etmeyi kendimize ilke edindik. Bu anlayışla sizlere üstün nitelikli hizmetler sunabilmek adına Nil İnşaat, "Yaşamınızı inşa eder" diyoruz.

Köklü geçmişinden aldığı güç ile farklı, yenilikçi ve sürdürülebilir temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışı ile müşterisinin isteklerine cevap veren, empatiyle hareket eden, sinerji yaratan, müşteri odaklı çalışan profesyonel bir ekip ve iş birliği ile kente değer katan yaşam alanları kazandırmaya devam edeceğiz.. Nil İnşaat, mutlaka ve mutlaka verilen sözlerin harfiyen yerine getirilmesi sayesinde oluşur.

Nil İnşaat’tan konut alacak olan kişiler kendilerine sunulan mahal listesinde yer alan her maddenin gerçekleşeceğinden emindirler. Nil İnşaat’ın bir diğer özelliği ise söz verdiği gün ve saatte yükümlülüklerinin tamamını yerine getirmesidir.

Sağlıklı bir konut, mutluluğun temelidir…


VİZYONUMUZ

Nil İnşaat, dünya pazarlarında yaşanan yoğun rekabet ortamında dünya markası olmak, müşteri memnuniyetini arttırmak ve müşteri bağlılığını yaratmak amacı ile iyi hizmet ve hatasız ürünler sağlayacaktır.


Bu amaçla çalışanların tam katılımıyla:

  • Tüm proses, ürün ve hizmet kalitesini geliştirerek, alınan tüm sonuçlarda sürekli iyileştirme sağlayacak;
  • Müşteri beklentilerini herşeyin üzerinde tutarak, müşteri tarafından tanımlanan kaliteyi tüm faaliyetlerin yürütülmesi sırasında ürün ve hizmet bünyesinde oluşturacaktır.

SÖZÜMÜZ İMZAMIZ

Sözümüz imzamız çünkü: Nil İnşaat ilk kurulduğundan bu yana en önemli özelliği olan "sözünü tutma" bizim için en değerli miraslardan biri. Müşterilerimize ve iş ortaklarımıza verdiğimiz her sözü, tam zamanında ve eksiksiz yerine getiririz, yasal süreçlere birebir uyarız. Bugüne kadar hiçbir gerekçe ile sözümüzden dönmedik ve tüm projeleri, imzalanan sözleşmede taahhüt ettiğimiz zamanlarda tamamlayıp sahiplerine teslim ettik. Kat karşılığı satın aldığımız binaların toprak sahiplerini de yeni binadan konut alanları da hiç hayal kırıklığına uğratmadık. Binalarını bize teslim eden toprak sahiplerini yeni bina bitene kadar en iyi şekilde isteklerini yerine getiririz. İsmi güvenle özdeşleşen Nil İnşaat, en büyük sermayesinin "güven" olduğu bilinciyle hareket eder. Nil İnşaat ı tercih edenler verilen sözün yerine getirileceğini ve müşteri memnuniyetinin daima öncelikli olduğunu bilir. Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla güven temeli üzerine kurup, geliştirdiğimiz ilişkiler başarımızdaki en önemli etkendir.


GÜVENLİ YAŞAM MİMARLIĞI

Güvenli yaşam alanları yaratıyoruz. Bir konut satın almak ya da kiralanmak istendiğinde, İstanbul'daki deprem gerçeğini dikkate almak artık bir zorunluluk. Belediyenin önerdiği yapı denetim şirketleriyle çalışarak mevcut deprem yönetmeliğine uygun evler inşa ediyoruz. Depreme dayanıklılık esas alınarak projelendirdiğimizde binalarda, kalite belgesine sahip malzemeler, standartların üzerinde, önerilen ölçülerden de fazla olarak kullanıyoruz. Dilerseniz binanın zemin etüt raporu ve statik projesini de sizlerle paylaşarak kafanızda hiçbir soru işareti kalmamasını sağlıyoruz. Yine de dayanıklılık konusunda bir tereddütünüz varsa bir üniversiteden getirebileceğiniz uzmanlarla dilediğiniz incelemeyi de yaptırabilirsiniz. Hatta beton numunesi aldırarak inceleme için gerekli kurumlara da iletebilirsiniz. Kaliteden ödün vermeden güvenli yaşam alanları yarattığımız için de daha bina yapımına başlamadan daireleri satabiliyoruz. Sizlere de en önemli tavsiyemiz binanın deprem yönetmeliğine uygun yapılıp yapılmadığını mutlaka araştırmanız ve kararınızı ona göre vermeniz.


ORJİNAL SEMT DOKUSUNA UYGUNLUK

Orijinal semt dokusunu koruyor, geleceğe taşınmasına yardımcı oluyoruz. Tasarım gustosu Nil İnşaat, bulunduğu bölgeyi, çevre dokusuna uyumlu, dayanıklı, şık, prestijli yapılarla güzelleştiriyor. Geçmişe bağlı bir kuruluş olarak, o semtin özelliklerini koruyarak günümüze taşıyoruz. Özel tasarımlı binalarla çevrenin korunup güzelleştirilmesine katkıda bulunduğumuza inanıyorum. Yaptığımız binalar şık olmanın yanı sıra, sağlamlığı ve dayanıklılığı ile takdir topluyor. Modern ama kültürel kimlikten uzak yapılar değil, geçmişin izlerini taşıyan ama günümüz şehir hayatına uygun, konforlu yapılan inşa ediyoruz. "Butik inşaat" anlayışı ile her yapıya uygun hazırladığımız özel projelerimizi toprak sahipleri ile birlikte geliştirip, konut alıcılarının da fikirlerini alarak tamamlıyoruz.


MÜŞTERİ DAİMA KAZANIR

İlkemiz, koşulsuz müşteri memnuniyeti. Evet, Nil İnşaat müşterileri daima kazanır. Çünkü biz, yıkıp yeniden yaptığımız her binaya artı değer katıyoruz. Bir binayı, geçmişin izlerini koruyup, semt dokusuna sadık kalarak yenilerken kayıp alanları da projemizde en iyi şekilde değerlendiriyoruz. Yapılan binalar, toprak sahibi ve konut sahipleri için önemli bir yatırım aracı özelliği taşıyor. Çünkü, toprak sahiplerinin bizim uzmanlığımıza teslim ettikleri eski binaları yenilerek sıfırlanıyor ve değeri artıyor. Üstelik daha büyük metrekarelerde yaşama imkanı da elde ediyor. Ödedikleri fiyatın karşılığını kalite olarak alan konut sahipleri, dairelerin değeri kısa sürede katlanarak arttığını görünce ne kadar doğru bir karar verdiklerini görmüş oluyorlar.

Uzun yıllardır İstanbul'un belli başlı semtlerinde verdiğimiz hizmet, insanlarda güven duygusu yarattı. Sadece yıkım ve inşa sırasında değil, satış sonrasında da daima müşterilerimizin yanındayız. Geçen zamanın bir önemi yok; aslolan müşterimizin memnuniyetini sağlamak. Daire sahiplerinin inşaattan kaynaklanan bir problem yaşaması durumunda, ücretsiz olarak sorunlarını gideriyoruz.

Nil İnşaat, isminin güvenle özdeşleşmesini sağlayan değerlerinden ve standartlarından hiçbir zaman taviz vermediği için binalarımızdaki konutları pazarlarken de hiç zorlanmıyoruz. Daha binanın inşaatına bile başlamadan, topraktan satış gerçekleştirilebiliyoruz.

Titiz çalışma prensiplerimizden taviz vermeden, müşterilerimizin bize duyduğu güvenden güç alarak hizmet vermeyi sürdüreceğiz.